На головну
Про село Історія Гостьова Фото Повідомлення


Толока в Медведівці більше...

Вертеп 2011рік більше...

23 липня відбулася екскурсія в Гошівський монастир більше...

Вручення форми футбольні команді с.Чесники більше...

За кошти проекту на базі сільської бібліотеки буде створено інформаційний центр. більше...

Енергозберігаючі заходи в Чесниківській ЗОШ 1-2 ступенів ІІ-етап більше...

Історико-краєзнавчий нарис “Чесники — давнє село Опільського краю“ / Роман Коритко і Денис Белей/
 Біла алея /Мар'яна Яворська/
 Поезії /Мар'яна Яворська/

Чесники :: Книга гостей

Книга гостей


   [ 23.03.2013 17:11 ] №269
    Доброго дня! Я розшукую Ганну Луцишин(Мальовану), яка проживала в с.Чесники. Ми вчилися разом у Львівському поліграфічному технікумі а потім працювали у Києві у Київкнизі.Допоможіть будь ласка її знайти.Мій тел.0661329653.Буду Вам дуже вдячна.


   [ 30.09.2011 21:14 ] №176
    Добрый день дорогие односельчане. Часто смотрим Ваш сайт, очень скучаем по родным местам. Хотим Вас попросить поделиться новостями, будем благодарны если Вы сделаете фото празднования 100 летия нашей Церкви и опишите с Ваших слов как проходило празднование.


олеся^курган россия   [ 28.02.2011 21:16 ] №134
    Просмотрели ваш сайт, узнали много нового.Очень интересно описана история развития села.


михайло^львів   [ 22.02.2011 19:30 ] №129
    Дуже люблю ваше село.Батько там родився.Живуть родичі.Треба частіше поновлювати сторінки.Додавайте нових фотографій села і простих людей.Це так просто.ВАМ будуть вдячні.То історія.Дякую


   [ 07.12.2010 16:20 ] №106
    Добрий день,всім чесничанам! Я також в ранні дитячі роки жила у Чесниках.Пам"ятаю як пасла гусей,пам"ятаю весілля чиєсь,коли давали коштувати "долю". Мої родичі,які жили тут,це ,перш за все ,бабуся Ганна Шеремета,померла у 2000 .. Буваємо на цвинтарі,бо є похована прабабуся,прадідусь і ,але не часто,на жаль... У Чесниках особливе повітря, атмосфера.Так чудово! Бажаю Вам,чесничани,щастя і здоров"я!


тетяна^рогатин   [ 25.09.2010 00:18 ] №75
    Чесничани, ви повинні самі піднімати рівень свого села. Більше ходіть в бібліотеку, а не до Несторка і все буде добре.


   [ 10.07.2010 02:32 ] №62
    Dyge garnuy saut !!! (vubachaysya sho ne mogy pusatu kuruleceyu) . Vpiznav svoix sysidiv i rodychiv !!! Tak trumatu molodci !!! Slava Ukraine !!!


ВИГЛІНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ЕВГЕНОВ^ТЕРНОПІЛЬ   [ 13.04.2010 23:16 ] №57
    ЗНАЙШОВ ВПЕРШЕ ПРІЗВИЩЕ СВОЕ ОКРІМ РОДИНИ В ВАШОМУ СЕЛІ,ЦІКАВО ПОЗНАЙОМИТИСЬ З ОДНОФАМІЛЬЦЕМ. МІЙ НОМЕР 0685511779 Я ПЕРЕТЕЛЕФОНУЮ. ЦІКАВО ПОСПІЛКУВАТИСЬ,МОЖЕ Е СПІЛЬНІ КОРЕНІ


Ольга^м. Рогатин   [ 10.01.2010 08:26 ] №47
     Мир і щастя в Вашій хаті, Щоб були усі багаті, Щоб колядочка лунала, І кутя щоб смакувала, Пампушки були рум`яні, Ну і Ви не дуже п`яні. ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!


   [ 30.09.2009 23:36 ] №29
    Молодцы! Такой сайт сделали про наше село. По мере возможности постараюсь фотографий добавить, есть немного из архива и те что уже сам делал.


   [ 17.08.2009 23:04 ] №27
    Я чув вже давно, що вийшла в світ книга Романа Коритка про село Чесники. Все думав, де її можна купити,бо читав книги цього автора про Черче і Данильче, котрі мені дуже сподобались. А тут вирішив пошукати в інтернеті , чи не вийшла вже його книга про Пуків, і чисто випадково натрапив на цей сайт. Був дуже здивований і радий водночас. Хочу висловити подяку авторам сайту. Знаю по собі, що це чимала праця - створити сайт, до того ж такий об`ємний.Дякую.


  с. Лісники [ 26.04.2009 12:21 ] №15
    Щирі вітання від сусідів із с. Лісники. Створення сайту с. Чесники, це хороше починання. Давно хотів побувати у вашому селі. Наразі це получилося віртуально, я захваті, сподіваюсь цього року вийде побачити село реально... Слава Героїчним Чесникам! Слава Україні!


   [ 14.04.2009 20:34 ] №14
    Вітаю Всіх з наступаючими святами.Всіх благ


   [ 13.04.2009 20:34 ] №13
    Щиро дякую за ВАШУ працю.Як жаль,що мій батько не може насолодитись Вашою сторінкою.Де можна придбати цю цікаву книжку?


  Чесники [ 05.04.2009 18:35 ] №12
     Історія рідного села завжди була і буде постійною візиткою для прийдешніх поколінь. За 600 річну історію Чесники в перше одержали писемну пам’ятку - книгу. Я, як співавтор книги про село, гордий тим, що колишній мій учень, Василь Журавінський, поклав історію села на сторінки Інтернету. Це дає можливість взнавати про давнє Опільське село широкому загалу знавців історії. Історія села - це історія малої батьківщини, отчого дому, звичаїв і традицій всіх поколінь. Знати історію рідного села - це знати частинку історії України. Без минулого немає сучасного, хто нехтує цим принципом не може себе вважати патріотом свого народу і рідної місцевості. Пісні, легенди, оповіді рідної місцевості - це вічний скарб духовного збагачення кожного мешканця села. Молоде покоління повинно повсякденно використовувати досвід старших поколінь і збагачувати його своїм розумом і знаннями в наші дні. Історію своєю діяльністю і талантом пишуть і сучасні покоління, а тому вони стають продовжувачами того, що вже написано. Бути патріотом - це означає любити свою колиску, з якої ти пішов у світ, став справжнім громадянином України, а справжня наша колиска - це отчий дім, рідна місцевість. Місцеве краєзнавство завжди було і буде великим будівельним матеріалом у формуванні нашої свідомості, про трагічне і героїчне нашого народу. Хай нас завжди окрилює велич і звитяга рідної землі, хай наш родовід виховує в нас гордість в приналежності до великого Українського народу. Божого благословення тобі, рідне село – Чесники, добра і процвітання. Складаю щиру вдячність Василю за продовження моєї справи на сторінках Інтернету. Зичу тобі і твоїй родині людського благополуччя і добра і творчих доробків. Тисну міцно твою руку. Колишній твій директор школи – Белей Денис Іванович


   [ 08.02.2009 14:29 ] №10
    Шановні автори! Дякую Вам за те, що Ви цікавитесь призабутими сторінками старовинного українського села Чесники, де родилися і жили мої предки. Розділи Вашого нарису становлять неабиякий інтерес не лише для мене, але і для свідка тих багатьох хвилюючих, подекуди наповнених жорстокості та зради, але надзвичайно цікавих подій, що відбулися в с. Чесники, – сестри мого покійного діда Шеремети Василя Івановича – Шеремети Михайлини Іванівни та і не тільки її. Вона настільки захопилася нарисом, що не спала дві ночі, читаючи його і згадуючи події свого життя. Також ця книга стала поштовхом для нових досліджень мого родового дерева, вивчаючи яке, розумієш, скільки різних людських доль і характерів поєднало воно в собі. Гортаючи сторінки нарису, який, на мою думку, написаний дещо складно і непослідовно, а деякі події викладені з точки зору міфу, а не факту, розумієш, що картина минулого є складною і суперечливою. Ви пишете в націоналістичному дусі, а як бути людям, які сповідували соціалістичний устрій і сім’ї яких переслідувалися та знищувалися? Вони ж також творили історію. Оскільки Шеремета Михайлина проживає в Криму, я не можу на даний момент викласти історію нашої родини, проте я маю записану на DVD її коротку розповідь про життя родини, яку я можу надати. Сподіваюся на подальшу співпрацю. Адже змінюються епохи, один одного замінюють правителі, перефарбовуючись в різні кольори, створюються і розпадаються держави, проте при всіх мінливостях історії, за кожною подією залишаються долі людей. З повагою, Марія Шеремета.